הארגון בסטטוס:עמותה רשומה
הארגון הוקם בשנת:2016
מטרות הארגון:
העמותה תהווה בית לקהילת הפארקור בישראל, כתובת ומענה לאנשי הקהילה ומחוץ לה לענף הפארקור. קידום ענף הפארקור בישראל בנושאים: הקמת מתקני אימון לקהילה, פארקים ואולמות. ביצוע אירועים ומופעים לקהילה כגון מפגשים, תחרויות וכינוסים. מיסוד הענף בישראל: יצירת הדרכות והסמכות, חקיקה והסדרים למול הרשויות. ייצוג ענף הפארקור בארץ ישראל. ייצוג מדינת ישראל בענף הפארקור בחו"ל. הנגשה והטמעת מידע לאימונים נכונים, יעילים ובטוחים לקהילת המתאמנים בישראל. העלאת המודעות לענף ושיפור תדמיתו כפעילות גופנית לגיטימית ומומלצת לציבור הרחב. שילוב הענף בחינוך הנוער
כתובת:
וינגייט, 78, באר שבע, 8442893