דלג לתוכן עיקרי
עמותה

קול הנוער - תיאטרון לקידום נוער בסיכון ע"ש אתי הילסום (ע"ר)

מספר תאגיד
580596732
מחזור כספי שנתיהשנה האחרונה לגביה מוצג דיווח שנתי באתר "גיידסטאר"
לשנת 2022
₪937,581
תחום התאטרון

ארגון זה הוא עמותה העוסקת בתחום התאטרון

המחזור הכספי השנתי המדווח האחרון (2022) , עמד על ₪937,581.

גובה המחזור הכספי השנתי החציוני של ארגונים הפועלים בתחום ודיווחו על פעילותם הוא ₪1,178,538.

לא תועדו הכנסות של הארגון מכספי המדינה בשלוש השנים האחרונות.

מחפשים מידע נוסף על עמותה או חברה לתועלת הציבור?
מבקשים לתקן פרטי מידע שגויים?
מידע בסיסי על ארגוני המגזר השלישי ודו"חות כספיים שנתיים שלהם מתפרסמים באתר גיידסטאר.
מומלץ לפנות אליהם לבירור או תיקון פרטים אלו.
למידע מפורט או מעמיק יותר לגבי ארגון ניתן לפנות ל רשם העמותות במשרד המשפטים או להזמין את תיק העמותה: מסמכים פנימיים, פרוטוקלים וכל מידע מתועד רשמי שאינו מוצג בגיידסטאר.

מיהו הארגון

הארגון בסטטוס:עמותה רשומה
הארגון הוקם בשנת:2014
מטרות הארגון:
הצעת הכשרה אינטנסיבית לנוער בסיכון, במשך שנתיים, מכל שכבות החברה הישראלית במגוון מקצועות התיאטרון. במסגרת הפרוייקט יעברו הנערים והנערות הכשרה במקצועות התיאטרון השונים: כתיבה, בימוי, משחק, פיתוח קול, עיצוב תלבושות, תאורה, סאונד ועוד, עם מיטב המורים לתיאטרון בישראל. הכשרה זו תאפשר לבני נוער, שלרוב נמצאים בשוליים, לקבל במה, להישמע, להיראות ולהשתלב בחיים הנורמטיביים באמצעות כלי התיאטרון ובליווי עובדת סוציאלית. התיאטרון מציע מענה לנוער בסיכון מכל קשתות החברה בהתאם לכישוריהם של הנערים והנערות ומטרתו לספק תעסוקה לבני הנוער בשעות אחר הצהריים ולהוציאם מן הרחוב או מן המצוקה בה הם שרויים. בסוף השנה השנייה תעלה הצגה שתיבנה כל כולה, החל מהכתיבה וכלה בעיצוב התלבושות על ידי בני הנוער עצמם בליווי אנשי מקצוע בכירים. הפיכת התיאטרון של בני הנוער למקום שיבוסס על דיאלוג, הבנה, יופי ואמנות. התיאטרון היה ונותר כלי לביטוי עצמי, ביטחון, השתלבות בחברה, דיאלוג חברתי, הבנת האחר, ראיית הצד השני, הקשבה, עבודת קבוצה ואלו הכלים שאו מבקשים לתת לבני הנוער על מנת להוציאם מהיומיום הקשה. לעזור לבני הנוער להשתלב במקצועות התיאטרון ולהעניק מלגות לימודים לאלה שיהיו מעוניינים להמשיך ללמוד תיאטרון באוניברסיטה או בבתי הספר לתיאטרון על מנת ליצור פרוייקט המשכיות
כתובת:
בלפור, 11, תל אביב - יפו, 6521125
לעוד מידע על הארגון באתר גיידסטאר
המחזור הכספי המדווח לארגון בשנת 2022: 937,581 ₪
937,581 ₪
1,178,538 ₪
חציון בתחום התאטרון מבוסס על נתוני כל הארגונים הפעילים בתחום התאטרון אשר דיווחו על גובה המחזור הכספי באחת, או יותר, משלוש השנים האחרונות.
2022