הארגון בסטטוס:עמותה רשומה
הארגון הוקם בשנת:2009
מטרות הארגון:
לפתח ולקדם את תחום העיצוב, האמנות והתרבות בחיפה. העמותה תכוון פעילויותיה להפיכת חיפה למוקד משמעותי מבחינת צרכני תרבות ויוצרים במגוון תחומים תוך התחשבות בצרכים החינוכיים, החברתיים והתרבותיים של הפסיפס האנושי המורכב המאפיין את החברה הישראלית בכלל ואת חיפה בפרט, לשם כך, תערוך, תנהל ותבצע העמותה, בין היתר, את הפעילויות הבאות:1. הפקת ארועים לקידום מטרות העמותה 2. עריכת סדנאות, כנסים, פורומים, ימי עיון, מפגשים, קבוצות לימוד3. עידוד יזמוֹת בקרב יוצרים ותמיכה מקצועית בפיתוח תוכניות הכשרה4. מחקר והערכה5. יצירת שותפויות, פעילות לעידוד הקשר בין תחומי האקדמיה והעסקים לתחומי התרבות, האמנות והעיצוב6. תצוגות ותערוכות7. הפעלת אתר אינטרנט ואמצעי תקשורת מקובלים ומתקדמים 8. הקמה והפעלה של מרכז מקצועי פעיל, מנגנון ארגוני ותפעולי ומבנה פיזי
כתובת:
רות, 32, חיפה, 3440439